Instrukcja obsługi strony PIW

Biuletyn Informacji Publicznej zrealizowany jest w postaci dynamicznie tworzonej strony WWW. Do korzystania z niego niezbędna jest przeglądarka internetowa Internet Explorer w wersji 5.x lub wyższej, Mozilla w wersji 1.6 lub wyższej, ewentualnie Opera, Safari lub Chrome. Do otwarcia tekstów publikowanych w postaci załączników w formacie PDF do pobrania, niezbędny jest prawidłowo zainstalowany bezpłatny program Adobe Acrobat Reader najlepiej w wersji 5.x lub 6.x. Można go pobrać np. ze strony producenta http://www.adobe.com

W panelu po lewej stronie witryny znajduje się menu przedmiotowe, pozwalające sięgnąć do interesującej nas zawartości Biuletynu. Treść informacji jest prezentowana w panelu środkowym witryny. W lewej, górnej części witryny znajduje się logo Biuletynu, po kliknięciu, na które przejdziemy do głównej strony Biuletynu. Pod logo umieszczony jest modułu wyszukiwania informacji w Biuletynie.

Treść wprowadził(a): [brak danych], 2012-10-06 10:34:00
Treść wytworzył(a): [brak danych], 1970-01-01 01:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia:2012-10-06 10:33:00

Napisz do nas

Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]